איך לקדם תוך ימים ואפילו שעות! סרטוני וידאו קצרים לעמוד הראשון של גוגל שיזרמו לידים חמים להצעות שלך 24/7, וייצרו לך הכנסה פסיבית אמיתית ממכירת שירותים ומוצרים שונים שלך או של אחרים

לזמן מוגבל בלבד יש לך אפשרות לקבל את השיטה שלי לקידום כל סרטון לעמוד הראשון של גוגל במחיר מיוחד

 רק ב 597 ש"ח במקום 1997 ש"ח

ההצעה תקפה רק לעוד

גישה מיידית לקורס

איך השיטה עובדת?

ככה יכול להראות גם היום שלך

 או ככה

מה מספרים בוגרי הקורס?

עדי, לא האמנתי שזה קורה לי! העברתי היום לבנק את סכום הכסף הראשון שהרווחתי בזכות השיטה שלך וסגרתי סופית את המינוס! אשתי בעננים! כשנכנסתי לקורס שלך היה לי קצת ניסיון בתחום וידעתי כמה דברים (ככה לפחות חשבתי 🙂 ), אבל לכזו הצלחה לא ציפיתי, תודה על הכל! אני מצרף לך צילום מסך של הרווחים שלי מארבעת החודשים האחרונים. וכמובן אמשיך לעדכן יא תותח!


151839203

- צבי הרמלין

הרבה בזכותך;) אני יכול לצאת לתקופה של חודש ולהמשיך לעבוד. תודה איש;)! יש לי מספר ערוצים ביוטיוב בתחומים שונים, אני מתמקד במונטיזציה דרך יצירת קורסים, ספרים דיגיטליים, אדסנס ואפיליאציה.


- יריב גיא

"לפני הקורס חשבתי שאני יודע קצת, מסתבר שהידע שלי הוא אפילו לא טיפה בים מכל מה שהעברת. אז תודה רבה רבה רבה. החיים המקצועיים שלי מתחלקים כרגע לשניים: לתקופה שלפני הקורס ולתקופה שלאחריו. אם חשבתי שיש לי ידע מסוים, הבנתי כבר בתחילת הקורס שהידע שלי הוא אפילו לא טיפה בים מכל מה שאתה מעביר בקורס. לא ייאמן איך הצלחת לזקק ידע רב בצורה כל כך מעניינת, מובנת ומובנית. תודה רבה רבה…אני בדרך לקטוף את הכסף מהעצים"

- ירין ראובן שוורץ

רציתי לאמר לך קודם כל תודה גדולה. אני נהנה הנאה עצומה מכל רגע. ברור לי שזה עומד להיות משהו אמיתי עבורי. ואני מאד מודה לך על ההשקעה בבניית הקורס בצורה כל כך ברורה ועל הפתיחות בחשיפת המידע. ניכר שאתה עושה כאן צעד שדרש החלטה נועזת – כל הכבוד לך.

- ערן סטוקלסקי

מה מספרים עלי?

"לא ראיתי מומחה בסדר גודל כזה בארץ"


 

"השיטה של עדי פשוט עובדת ולא משנה באיזה תחום"


 

"זה הבן אדם שאני רוצה ללמוד ממנו"


 

"היחיד שאני מתייעץ איתו בתחום"


 

מענה לשאלות נפוצות

מה זה Video Money Machine?

מדובר בקורס דיגיטלי ולא פרונטלי (כלומר קורס המתרחש באמצעות הדרכות וידאו באתר חברים סגור ללמידה עצמית בזמנך החופשי)  מדובר בתוכנית להכשרת משווקים בשיווק תוכניות שותפים עם וידאו באינטרנט. כמי שניסה כמעט את כל השיטות להרוויח מתוכניות שותפים, גיליתי כי שיווק באמצעות וידאו הוא אפקטיבי יותר, קל יותר וזול יותר ומאפשר בעצם להביא המון תנועה במינימום זמן ועלות, וזהו הקריטריון המרכזי להצלחה בתוכנית שותפים, זה והתמדה.

מה זה מבנה הקורס?

התוכנית בנויה מ 8 פרקים - (כל פרק מכיל כמה שיעורים) שנפרשים על פני 8 שבועות. בכל שבוע נפתח פרק חדש בקורס וקצב ההתקדמות בו הוא קבוע לכולם. כל פרק מלווה בהדרכות ומשימות שיש לבצע לקראת השבוע הבא.

מתי מתחילים להרוויח?

הקורס בנוי בצורה כזו שמי שמשלים את כל המשימות ושיעורי הבית בזמן יוכל לראות רווחים כבר בסופו. מי שיתעכב מכל מיני סיבות יצטרך להמתין גם לרווחים. הכל תלוי בך!

מה פוטנציאל הרווח מהתחום?

השמיים הם הגבול. אני משווק את הקורס  כדרך ליצירת הכנסה נוספת כי כך זה עבורי, אם הייתי צריך לשבת כל היום על המחשב  ורק לשווק תוכניות שותפים הייתי משתגע, אני עושה עוד הרבה דברים אחרים שמהווים  את עיקר פרנסתי. בכל  מקרה היחס שלכם לתחום צריך להיות כהכנסה נוספת. אתם בשום צורה לא עומדים לעזוב את כל מה שאתם עושים ועובדים בו כי למדת לשווק תוכניות שותפים. התמקצעות בתחום דורשת זמן והשקעה. יחד עם זאת ישנם אנשים שבהחלט מתפרנסים מהתחום פרנסה מלאה ויותר, אבל בטח לא בשלב הראשון. בקיצור הכל תלוי בך ובמידת המחויבות וההשקעה שלך!

מה ההבדל בין הקורס הזה לקורסים אחרים?

קודם כל את הידע שיש בקורס שלי לא תמצאו בשום מקום אחר מדובר בטכניקות שאני פיתחתי  ולא ידועות גם לחברי הטובים ביותר וגם לא לטובי המשווקים בארץ ובעולם. מדובר בשיטת שיווק קלה וזולה שעדין לא איבדה מעצמתה כמו שיטות שיווק אחרות שמאלצות אותך להמציא בכל פעם את הגלגל מחדש והיא מאפשרת תזרים מזומנים יציב ונוח.

סילבוס התוכנית

הקורס הוא קורס דיגיטלי ללמידה עצמית דרך המחשב הביתי שלך, בזמן שלך ובקצב שלך

במסגרת התוכנית הינך זכאי/ית לתמיכה של 3 חודשים באמצעות מייל (לא טלפון) בקשר לתכנים הקשורים לקורס

כל פרקי הלימוד נפתחים מיד עם השלמת ההרשמה (8 במספר)

 

להלן פרקי הלימוד:

  • בפרק הראשון נלמד אילו מוצרים אפשר למכור במסגרת תוכניות שותפים, ואילו מוצרים כדאי למכור מבחינת קלות ורווחים. ועם אילו רשתות כדי לעבוד שמשלמות בזמן מהר ובמזומן ואיך להתחיל לעבוד איתן.

  • בפרק השני נלמד איך לבחור מוצרים לשיווק על פי הדרישה של השוק, רמת התחרות מתחרים  וכו'.

  • בפרק השלישי נלמד איך להפיק את התכנים לצורך השיווק ואיך להשתמש בתכנים של אחרים כדי  לשווק.

  • בפרק הרביעי נלמד איזו תשתית אינטרנטית צריך כדי לשווק ואיך לבנות אותה. נלמד לבנות אתר אינטרנט, דפי נחיתה, ערוצים ביוטיוב ודפי  פייסבוק.

  • בפרק החמישי נלמד איך להביא גולשים למוצרים שאנו משווקים מגוגל ויוטיוב

  • בפרק השישי נלמד איך להביא גולשים למוצרים שאנו משווקים מפייסבוק

  • בפרק השביעי נלמד על 4 דרכים סופר זולות להביא גולשים למוצרים שאנו משווקים

  • בפרק השמיני והאחרון נלמד איך לנהל את רשת הלקוחות והעוקבים שלנו כך שיקנו מאיתנו שוב ושוב, ואיך לעשות לעצמנו את החיים קלים אם  אאוטסורסינג.

בונוסים לרוכשים

תוכנה לקידום סרטונים בגוגל וביוטיוב

בעזרת התוכנה אפשר להביא את הסרטונים שלך לעמוד הראשון אפילו מהר יותר.

הטבה בשווי 67$

ערכה ליצירת סרטוני וידאו מאנימציה

בעזרת הערכה הזו ניתן לייצר סרטוני וידאו מעלפים מאנימציה כולל שלל רקעים,דמויות, מוסיקה וכו'.

הטבה בשווי 600 ש"ח

מערכת בניית דפי נחיתה בקליק

בעזרת המערכת הזו ניתן לבנות דפי נחיתה ומכירה בקלי קלות ואפילו אתר אינטרנט שלם

הטבה בשווי 297$

לאחר השימוש במוצר לא ניתן לבצע החזרה שלו על פי החוק הגנת הצרכן ולפי ה תקנון של עדי שקד

בונוסים ימסרו רק לאחר 14 ימי עסקים

מדיניות פרטיות